SPECTRANSPORT, UAB

Karte biznesi Kartë virtual biznesit
SPECTRANSPORT, UAB

SPECTRANSPORT, UAB

Backhoe ngarkues, Drivers qira, Energjia dhe burimet natyrore, Kamion me qira, Largimi i mbeturinave +19

Žiūrų g. 35A
LT-02186, Vilnius, Lituani
+370 52150 600
 
Pjesë:

Ngulit

Kodi company: 303014054
Kodi vat: 100007573513
Ss code siguruesi: 2205544
Link të Karte biznesi

Ore pune

I-V 7:00-16:00

Vizitinekortele.lt
Virtuali vizitinė kortelė

© 2014-2017 www.vizitinekortele.lt - Kartë virtual biznesit. Karte biznesi SPECTRANSPORT, UAB Karte biznesi